TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Wykryliśmy, że używasz nieaktualnej przeglądarki, przez co nasz serwis może dla Ciebie działać niepoprawnie. Zalecamy aktualizację lub przejście na inną przeglądarkę.

 

Katedra Termodynamiki i Odnawialnych Źródeł Energii

Informacja o konkursie (Pracownik techniczny)

Data: 15.04.2025

Nazwa stanowiska: Pracownik techniczny

Dziedzina: Nauki Inżynieryjno-Techniczne

Dyscyplina: Inżynieria Środowiska, Górnictwo i Energetyka

Nr referencyjny: Tech/PROJEKT/K75W09D08/04/2025

Miejsce pracy: Wrocław

Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Wymiar etatu: 0/2 etatu

Wydział Jednostka/ Komórka organizacyjna: Wydział Mechaniczno-Energetyczny / Katedra Termodynamiki i Odnawialnych Źródeł Energii

Rodzaj stanowiska: Pracownik techniczny

Profil stanowiska naukowego: -

Ostateczny termin składania zgłoszeń do udziału w konkursie: do dnia: 29.04.2025 do godziny 15:30

Termin rozmowy kwalifikacyjnej: 30 kwietnia o godzinie 13.00

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 08.05.2025

Termin rozstrzygnięcia konkursu: Maj 2025

Planowany termin zatrudnienia: Maj 2025

Okres Zatrudnienia i Wynagrodzenie: Zatrudnienie na czas określony do projektu / Destylacja Punktu Rosy/Dew Point Distillation na okres 29 miesięcy z możliwością przedłużenia na 36 miesięcy.

Opis stanowiska:

Pracownik techniczny w projekcie Destylacja Punktu Rosy/Dew Point Distillation. Pracownik będzie odpowiedzialny za przeprowadzenie testów weryfikacyjnych komponentów w zakresie dystrybucji cieczy, analizę prototypów w zakresie wydajnościowym, prowadzenie symulacji numerycznych CFD, prowadzenie weryfikacji wydajnościowych oraz optymalizacji prototypu pod kątem wydajnościowym oraz za prowadzenie obróbki danych eksperymentalnych w trakcie realizacji projektu.

Zadania:

Etap 1: Weryfikacja komponentów w zakresie dystrybucji cieczy, prowadzenie symulacji przy wykorzystaniu modeli CFD.

Etap 2: Weryfikacja wydajnościowa prototypu, prowadzenie symulacji numerycznych, współpraca przy instalacji prototypu na stanowisku testowym.

Etap 3: Optymalizacja prototypu pod kątem wydajnościowym, opracowanie wytycznych wydajnościowych.

Wymagania:

- dyplom inż. z dziedziny Nauk Inżynieryjno-Technicznych lub w Dyscyplinie Inżynieria Środowiska, Górnictwo i Energetyka,

- szczególne zainteresowania z obszaru: modelowanie numeryczne CFD

- umiejętność obsługi programów: Ansys, AutoCAD, MatLAB, Wolfram Mathematica, MS Office,

- znajomość języka angielskiego,

- pracowitość, sumienność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy: ,

- praca w prestiżowej Uczelni,

- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę - umowa na czas określony do projektu,

- pracę w wymiarze 0,2 etatu przez 33 m-ce. W projekcie kwalifikowane będą, proporcjonalnie do wymiaru zaangażowania, wynagrodzenie zasadnicze (1588,96 zł brutto brutto) oraz dodatek projektowy miesięczny (3576,51 zł brutto brutto) zgodnie z regulaminem wynagradzania obowiązującym na Politechnice Wrocławskiej (ZW 39/2022, zał. nr 9). Wysokość wynagrodzenia zasadniczego zgodnie z zawartą umową o pracę i dodatkiem stażowym.

Perspektywy rozwoju: możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, udział szkoleniach, kursach, uczestnictwo w konferencjach naukowych.

Wymagane dokumenty:

  1. Zgłoszenie przystąpienia do konkursu adresowane do Dziekana Wydziału

  2. Syntetyczny życiorys

  3. Odpis dyplomu ukończenia studiów inżynierskich

  4. Oświadczenie o otrzymaniu informacji dotyczącej przetwarzania danych osobowych (załącznik do ogłoszenia)

Dokumenty aplikacyjne w języku polskim lub angielskim prosimy przesłać:

- pocztą tradycyjną na adres korespondencyjny: Wydział Mechaniczno-Energetycznego Politechniki Wrocławskiej, Wybrzeże Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław. Prosimy o umieszczenie na kopertach dopisku: „Konkurs na stanowisko Adiunkta badawczego na Wydziale Mechaniczno-Energetycznym. Nie otwierać” oraz numeru referencyjnego konkursu (Tech/PROJEKT/K75W09D08/04/2025)

lub

- pocztą elektroniczną na adres mailowy: demis.pandelidis@pwr.edu.pl do dnia…(wpisać datę), do godziny 15:30

W tytule wiadomości prosimy zaznaczyć nr ref.: Tech/PROJEKT/K75W09D08/04/2025

Aplikacje osób przesyłających swoje dokumenty bez wskazania konkretnego nr referencyjnego oraz przesłane po terminie składania ofert nie będą rozpatrywane.

Wszelkich informacji na temat przebiegu konkursu udziela Główny Wykonawca w projekcie pod adresem poczty elektronicznej demis.pandelidis@pwr.edu.pl

Decyduje data wpłynięcia dokumentów. Za termin wpłynięcia dokumentów aplikacyjnych uznaje się godz. 15:30 w dniu wskazanym w Informacji o konkursie.

Zgłoszenia kandydatek/kandydatów będą rozpatrywane przez Komisję konkursową powołaną przez Kierownika Katedry oraz Głównego Wykonawcę w projekcie. Po zamknięciu postępowania konkursowego przesłane pocztą tradycyjną aplikacje osób nieprzyjętych zostaną zwrócone. Zainteresowani będą mogli odebrać je od asystentki/asystenta ds. kadr w terminie 6 miesięcy po zamknięciu postępowania konkursowego, za pokwitowaniem odbioru.

Uczelnia zastrzega, że konkurs może zostać nierozstrzygnięty.

Prowadzone przez Politechnikę Wrocławską nabory i konkursy są otwarte, realizowane przy zachowaniu przejrzystych i transparentnych zasad opartych na czytelnych i jednoznacznych kryteriach oceny merytorycznej z uwzględnieniem zróżnicowanej kariery zawodowej. Politechnika Wrocławska prowadzi procedury rekrutacyjne zgodnie z wytycznymi Europejskiej Karty Naukowca oraz Kodeksu postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych oraz Polityki Otwartej, Przejrzystej i Merytorycznej Rekrutacji naukowców (OTM-R) w Politechnice Wrocławskiej.

LINK PL: https://pwr.edu.pl/uczelnia/europejska-strategia-dla-naukowcow/otm-r

LINK EN: https://pwr.edu.pl/en/university/european-human-resources-strategy-for-researchers/otm-r

Prowadzone przez Politechnikę Wrocławską nabory i konkursy są prowadzone z uwzględnieniem polityki równości szans zgodnie z „Planem Równości dla Politechniki Wrocławskiej na lata 2022-2024”

LINK PL: https://rowna.pwr.edu.pl/aktualnosci/plan-rownosci-dla-pwr-11.html

LINK EN: https://rowna.pwr.edu.pl/en/

Politechnika Wrocławska © 2025