TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Katedra Termodynamiki i Odnawialnych Źródeł Energii

Projekt realizowany w ramach POIR 4.1.4

poir414a.jpg

Politechnika Wrocławska, Wydział Mechaniczno-Energetyczny,Katedra Termodynamiki i Odnawialnych Źródeł Energii realizuje projekt, w którym instytucją pośredniczącą jest NCBiR, dofinansowany z Funduszy Europejskich „Opracowanie innowacyjnej w skali świata metody miejscowego odbioru ciepła w urządzeniach mieszających z zastosowaniem pulsacyjnych rurek ciepła oraz materiałów zmiennofazowych (PCM)”

Cel: Opracowanie urządzenia mieszającego dla branży chemicznej o unikalnej skuteczności w zakresie odbioru ciepła, co pozwoli zwiększyć poziom kontroli nad procesem mieszania oraz poprawi poziom bezpieczeństwa urządzeń mieszających.

Więcej o projekcie można przeczytać na stronie Politechniki Wrocławskiej.

Całkowity koszt projektu: 2 084 238,00 zł
Dofinansowanie projektu z UE: 1 580 576,40 zł